EUMW2016_A3_EN.indd

Європейський Тиждень мобільності – прекрасна можливість представити альтернативні варіанти стійкої мобільності для школярів.

Щоб дізнатися більше про те, як пов’язані транспорт, планування міста, навколишнє середовище і поведінка кожного з нас, ми пропонуємо вам прийняти участь у кампанії «Європейський тиждень мобільності для шкіл», що є загальноєвропейською кампанією і буде проходити з 16 по 22 вересня 2016 року.

Для того, щоб взяти участь у кампанії, вам достатньо підписатись на подію в facebook, вибрати  зручну та цікаву для вас форму проведення заходів, які будуть анонсуватись на сторінці події або на сайті www.sweetosvit.org.ua,   надіслати нам на адресу info@sweetosvit.org.ua фото з вашого заходу та отримати інформаційні плакати щодо впливу транспорту на навколишнє середовище.

Заохочення використання стійких видів транспорту (ходьба, їзда на велосипеді, спільне використання автомобілів і громадського транспорту) можуть підвищити безпеку учнів, здоров’я і покращити фізичну форму, а також це допомагає довкіллю.

Дорога до школи є ідеальним способом для дітей в якості регулярної фізичної активності, взаємодії зі своїми колегами і розвитку відчуття самостійності.

Відео

Цьогорічна тема Європейського тижня мобільності: “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу”, а слоган: “Розумна мобільність. Сильна економіка”. Доступно про це – у відео.

 

Минулорічний Європейський Тиждень Мобільності 2015 проходив зі слоганом Do The Right Mix (Зробіть правильний мікс), що означає раціональне використання різних видів транспорту залежно від типу та умов поїздки.

 

Матеріали для уроків та акцій

Розмальовки для найменших

Мій велосипед

Весела поїздка разом до школи

Мій шолом

Безпека на вулиці

Громадський транспорт

Уроки та активності для середньої та старшої школи

Уявімо майбутнє

Планування району

Моніторинг зеленого транспорту

Виявлення_небезпек

План Активностей