Cтвори свій кліматичний заклик!

розміщено в: Всі новини | 0

Протягом листопада 2015 року по всьому світу відбудуться акції і заходи з мобілізації населення до міжнародної конвенції ООН з питань змін клімату. Конференція пройде  у Парижі 30 листопада – 11 грудня. Представники 198 країн світу, у тому числі і України, зберуться аби підписати кліматичну угоду, метою якої є вирішення однієї з найважливіших проблем людства – глобальної зміни клімату.

Громадські організації «Колегія екологічної освіти «Світ освіт» та «Let’s do it, Ukraine», що  входять до складу робочої групи екологічних НУО з питань зміни клімату, запрошують школярів зі всієї України приєднатися до міжнародної спільноти та взяти участь в акції «Створи свій кліматичний заклик».

Всеукраїнська соціально-екологічна акція для школярів «Створи свій кліматичний заклик» триватиме з 9 до 27 листопада 2015 року.

Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Створи свій кліматичний заклик» спрямована на актуалізацію серед школярів питань зміни клімату та надання можливості висловити свою думку щодо майбутнього нашої планети.

Як долучитися до акції:

1. Створіть кліматичний заклик.

2. Сфотографуйтесь та напишіть або зніміть заклик на відео та надішліть до 27 листопада 2015 року на електронну адресу:info@sweetosvit.org.ua.

3. Напередодні кліматичної конференції підсумки акції  будуть опубліковані на сайті Letsdoitukraine.org інформаційних ресурсах екологічних громадських організацій та партнерів акції, а також у засобах масової інформації.

4. Усі школи-учасниці отримають інформаційні матеріали (плакати, наліпки) щодо проблеми зміни клімату та її наслідків.

5. Заклики, які ви відправите до 26 листопада, будуть використанні під час Українського кліматичного маршу в м. Київ 29 листопада 2015 року.

Додаткова інформація:

У всьому світі кількість пов’язаних з погодою стихійних лих з 1960 року збільшилася втричі. Причиною зміни клімату є викиди парникових газів в наслідок промислової діяльності людини. Їх кількість у минулому столітті досягла найвищого показника за всю історію людства.

Провідні вчені б’ють на сполох: якщо людство не стане на шлях низьковуглецевого розвитку, то середня температура на Землі підвищиться на 4-5°С. Це спричинить низку незворотних наслідків. Деякі з них ми вже відчуваємо зараз – це посухи та сильні вітри, нестача питної води, зменшення врожаю, повені, вимирання видів, надмірні опади і підвищення рівня світового океану, внаслідок чого прибережні регіони і цілі острівні держави можуть зникнути під водою.

Для виконання амбітного завдання, яке ставлять перед собою Сторони Конференції, необхідно суттєво зменшити рівень викидів парникових газів, а це не можливо без докладання спільних зусиль на всіх рівнях – від глобального до місцевого, від науковця до простого школяра, від можновладця до пересічного громадянина.

Від результатів переговорів залежить якою буде Земля у майбутньому. В яких умовах  будуть жити наші діти.

Дозвольте  дітям обирати майбутнє!

Матеріали по темі Київ приєднується до глобального Кліматичного маршу