Інфотур “Енергонезалежність – наша спільна справа”

розміщено в: Всі новини | 0

шапка тур

З 21 по 31 травня Україною пройде інформаційний тур “Енергонезалежність – наша спільна справа”. Протягом заходу активісти та експерти провідних природозахисних організацій, у тому числі і Світ Освіт, розкажуть про те, як заощаджувати енергію в побуті, здобути енергонезалежність для власного помешкання та «змусити» Сонце працювати на себе, а також як зробити свої міста зеленішими.

Активісти відвідають 6 міст: Херсон (22.05), Миколаїв (23.05), Одесу (25.05), Чернівці (28.05), Івано-Франківськ (29.05) та Ужгород (31.05).

У програмі туру:

  • інформаційна виставка, де усі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності (енергосервісні контракти, револьверні фонди);
  • демонстрація у дії сонячних панелей та водонагрівачів, а також велогенератору, крутячи педалі якого можна зарядити смартфон, активісти пригощатимуть кавою, завареною на сонячному промінні;
  • тематичні фотосесії;
  • безкоштовна оренда велосипеду, а також особливості догляду за ним;
  • зустрічі з місцевими представниками влади та журналістами для обговорення, як зробити місто енергонезалежним, безпечним та комфортним;
  • активісти збиратимуть підписи під петицією до уряду країни із проханням виділяти більше коштів на фінансування заходів з енергоефективності.

Світ Освіт в турі представлятиме Ольга Лаврик, голова організації: “Протягом події усі охочі – дорослі і діти, зможуть пограти в гру “Місто кліматичної магії””, яку ми презентуємо. Це буде велике полотно, яке розкладається на підлогу і учасники по черзі ходитимуть і відповідатимуть на запитання, які стосуються теми енергоефективності і зміни клімату”, – ділиться Ольга.

Організатори туру: ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України, Громадянською мережею ОПОРА, Світ Освіт та Асоціацією велосипедистів Києва. Тур здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Австрійської Агенції з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, фонду ім. Гайнріха Бьолля, Шведського товариства охорони природи, Норвезького товариства охорони природи та Української кліматичної мережі. Нагадаємо, у Всеукраїнський тур екологічні активісти та експерти вирушають вже уп’яте.

Слідкуйте за анонсами на сторінці туру у Facebook

Приєднуйтесь, адже енергонезалежність – наша  спільна справа!