Як відсвяткували День Землі в українських школах

розміщено в: Всі новини | 0

Нещодавно на сайті Світ освіт  було  опубліковано статтю:«10 ідей до святкування Дня Землі».

Ми просили учителів поділитися своїм досвідом та напрацюваннями і отримали багато цікавих фото та сценаріїв заходів. Понад 10 000 учнів зі всієї України долучилися до активностей в рамках святкування Дня Землі.

Радо ділимося з Вами  фотографіями та креативними ідеями школярів.

Учні Збаразького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості долучилися до акції «Зробимо Україну чистою» і прибрали  найкрасивіші куточки Залужанського лісу – печери та урочище «Глинянки».«Ми – молоде покоління, яке є великим прикладом для наслідування! Тож, закликаємо небайдужих людей та свідому молодь долучатися до подібних акцій, і тоді спільними зусиллями ми таки зробимо Україну чистою разом!», -написали нам учні.

А також  вони висадили сосни, кущі калини та деревця сумаху на території свого навчального закладу.

Наступні фото – з виховного заходу на тему: “Всі ми діти Твої наша рідна Земля, збережемо Землю для майбуття!”  в Тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну:

Виховна година до Дня Землі  на тему «Живе обличчя моєї Землі» пройшла в Колиндянській ЗОШ І-ІІІ ст.  Тернопільської бласті,Чортківського району.

Фото заходу:

Сценарій виховного заходу 

Презентація до заходу

День Землі м.Славутич ЗОШ№3

Такі чудові клумби і розмальовки – витвір мистецтва вихованців Дошкільного навчального закладу КРУНК, що у місті Славутичі:

А учні Жмеринської ЗОШ №6 влаштували виставку плакатів та поробок учнів та батьків 1-11 класів:

Виставка малюнків  Одеської ЗОШ № 1:

Зміївський ліцей №1 імені З.К. Слюсаренка:

До Всесвітнього дня Землі в Долині організували загальноміське свято. У  Долинській ЗОШ І-ІІІ ст.№5 хлопці та дівчата на швидкість висаджували дерева на символічній алеї землі

Учні Хмельницької загальноосвітньої школи №13 написали свої обіцянки матінці-Землі

Учні КЗ «Дніпровокам’янська СЗШ І-ІІІ ст прочистили джерело «Дружба» у 2 км, куди приходять пити воду дикі кози, свині, лосі. Прибрали і прикрасили подвір’я навчального закладу. А для учнів початкової школи, класні керівники провели годину спілкування на тему «День Землі».

Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

 

Учні Березівського навчально-реабілітаційного центру привітали усих з Днем Землі клумбами червоних тюльпанів.

 

Ролик від вищого професійного училища №7

Тиждень Землі у ліко-школі

Акції «Трудовий десант» та “Три добрі справи для довкілля” у ЗШ № 7 м. Дружківка

В Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді до дня Землі відбулася учнівська конференція «Екологічні проблеми Тернополя очима дітей» на якій вихованці заходу презентували свої проекти та прийняли звернення до влади та громадськості, в якому запропонували своє бачення вирішення нагальних екологічних проблем міста.

Ми дуже вдячні Вам за неймовірні фото та Ваш запал  – майбутнє планети у наших руках!