Як ваша школа може долучитись до акції “Дій за клімат”

розміщено в: Всі новини, події | 0

 Цілком очевидно, що сучасна молодь найбільше постраждає від зміни клімату в майбутньому, при цьому не маючи абсолютно ніякого відношення до її причин. Саме тому важливо, щоб саме молоді люди стали рушійною силою у боротьбі з викопним паливом та закликали уряди діяти за збереження клімату на планеті.

З кожним роком по всьому світу відбувається все більше природних катаклізмів, які вже різко відчутні і в Україні. Аномальна спека та пожежі на півдні, руйнівні зливи у Києві і Львові цього літа – це лише початок збільшення кількості небезпечних погодних явищ, які є наслідками кліматичних змін.

 7 та 8 вересня 17 українських міст долучаться до Всесвітньої мобілізації країн “Дій за Клімат”, метою якої є об’єднати зусилля задля протидії кліматичним змінам на планеті. Мешканці закликатимуть органи влади негайно визнати проблему зміни клімату та адаптацію до неї як пріоритет місцевої політики та стимулювати перехід до використання 100% відновлюваної енергії. 

Запрошуємо школи долучитися та запросити учнів і викладачів взяти участь в акції «Дій за клімат». Це чудова можливість дізнатись на практиці про причини та наслідки зміни клімату та підтримати тих лідерів, які дійсно хочуть допомогти зберегти нашу планету для майбутніх поколінь.

Як долучити школу до акції:

  1. Зв’язатися з організаторами події у Вашому місті:

2.Прийти на подію всією школою або класом 🙂

Ви також можете організувати подію, присвячену темі зміни клімату у Вашому місті, селищі або у Вашій школі. Акцією може бути: вистава, відкритий урок, дискусія, квест, майстер-клас, вуличний лекторій, арт-флешмоб, велопробіг або будь-що, що допоможе нам усім транслювати головне повідомлення – відмова від викопного палива та перехід України на 100% Відновлюваної енергії – це можливо, реально та необхідно.

Детальнішу інформацію про акції у містах  читайте на сторінці ініціаторів – 350.org -Україна у Фейсбук.