Форум “Кліматична освіта 2018”- реєстрація почалась!

розміщено в: Всі новини | 0

23-24 листопада в Києві відбудеться Форум “Кліматична освіта 2018: Цінності та тренди”

Для кого цей Форум?

Освітян та освітянок, представників та представниць громадських організацій та всіх, хто прагне саморозвитку, хоче дізнатися більше про кліматичну освіту та просувати екологічні цінності в суспільство заради протидії зміні клімату.

Про що?

Це вже третя подія, яка стане платформою для обміну досвідом та кращими практиками з інтеграції теми зміни клімату та дотичних до неї екологічних питань у формальну та неформальну освіту. В перший день Форуму відбудеться панельна дискусія під час якої громадські активісти разом з освітянами та представниками органів влади обговорять важливість транслювання  екологічних цінностей у сучасному світі та роль освітніх закладів у цьому. Ми також говоритимемо про екологічну грамотність у контексті Нової української школи та разом створимо візію кліматичної освіти майбутнього. Другий день Форуму традиційно буде присвячений цікавим презентаціям, тренінгам та майстер-класам з екологічної освіти.

Де відбудеться Форум?

В Києві 🙂 Більш точну локацію повідомимо згодом.

Зареєструватися на Форум можна за посиланням. Реєстрація триває до 15 жовтня включно. Відібраних учасників буде повідомлено не пізніше 22 жовтня.

Організатори Форуму: Громадська організація “Колегія екологічної освіти “Світ Освіт”, Кафедра метеорології та кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

Підтримка Форуму: мережа неурядових екологічних організацій “Українська кліматична мережа”, Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні

За додатковими питаннями звертайтеся до координаторки форуму Ольги  0967053912 olha.lavryk@sweetosvit.org.ua

Про попередні Форуми:

Форум «Кліматична освіта 2016»: Вчитися вчити
У Києві відбувся кліматичний форум для освітян