Урок про “зелену” енергію

розміщено в: Всі новини | 0

Ми, громадські організації “Світ Освіт” та “Екодія”, створили ці уроки про відновлювану (“зелену”) енергію для школярів 8-16 років.

Урок про “зелену” енергію був розроблений до Міжнародного Кліматичного Тижня і може бути використаний під час тематичних активностей, таких як Тиждень Сталої Енергії, День енергозбереження, День Землі тощо. Його також можна використовувати в рамках активності П’ятниці за Майбутнє (Fridays For Future) та інтегрувати в навчальну програму.

Хто може використовувати ці уроки?

Ці уроки для вчителів, волонтерів, тренерів, батьків та дітей, які хочуть дізнаватися більше про сталі енергетичні рішення, такі як заходи з енергоефективності, енергозбереження та відновлювані джерела енергії (ВДЕ).

Чому важливо розповідати молоді про відновлювану енергетику?

Енергія оточує нас всюди. Вона живить будинки та класи, забезпечує теплом, світлом та електрикою. Це паливо для автомобілів, живлення наших комп’ютерів і ресурс для приготування їжі. Вона є основою повсякденного життя школярів у всьому світі і ми повинні заохочувати їх про неї вивчати. На жаль, виробництво енергії відповідає за більшу частину глобальних викидів парникових газів і є однією з основних причин зміни клімату. Тож, вивчаючи “зелену” енергетику, школярі зможуть змінити ситуацію і прагнути до чистої, доступної енергії для всіх.

З чого складаються уроки?

Ми підготували готовий набір, що складається з презентацій, методички для вчителя\лектора та супровідних матеріалів, який розрахований на час 45 та 90 хвилин. Підготовлені матеріали містять все необхідне для проведення 2-х уроків для середньої та старшої школи.

Тож, завантажуйте цей урок і в добру путь!

Урок для молодшої та середньої школи (8-12 років):

Урок про зелену енергію,

Інтерактивна презентація “Урок про “зелену” енергію

Набір карток Джерела енергії (дод.1)

Набір карток Відновлювані джерела енергії (Дод.2)

Урок для старшої школи(12-16 років):

Урок про зелену енергію 

Інтерактивна презентація “Урок про “зелену” енергію”

Додаток 1. Характеристики ВДЕ

Додаток 2. Таблиці для заповненя

Додаток 3. Мапи потенціалу розвитку сонячної та вітроенергетики

Додаток 4. Поєднання з курікулумом_

Додаток для вчителя:

Інформація для вчителя