Сталий транспорт майбутнього

розміщено в: Всі новини | 0

17 липня 2018 року – Після третього відкладеного сигналу будильнику свого смартфона, я витягаю себе з ліжка. Дітям потрібен сніданок перед школою, а я маю щільну програму на день.
Насолоджуємось нашим родинним сніданком як і сонцем, що тільки зійшло, і промені якого пронизують нашу вітальню та склянки з соком. У той же час, я заводжу свій Тесла і включаю кондиціонер за допомогою мобільного додатку,я майже готовий виїхати.
Home-Work
Тесла під’їжджає до дверей, я застрибую в середину і махаю дітям, що йдуть до школи. Я приїжджаю на роботу, паркуюсь, і починаю заряджати автомобіль віддалено увімкнувши зарядку через мобільний додаток EV-боксу.
Типовий день в офісі, повний засідань, електронних листів і розмов.Приблизно перед обідом я виходжу на зустріч, яка проходить в 5 км від мого офісу. Це прекрасний день, так що я вирішую орендувати електронний велосипед для цієї короткої поїздки, що дозволить мені насолодитися свіжим повітрям і сонячним світлом.
Work-Meeting
Коли я прибуваю на зустріч, то помічаю, що клієнт додав невелику зарядну станцію для велосипедів, – це ідеально.
Ми обговорюємо новий проект е-мобільності. Ми хочемо розвивати серед співробітників спільне користування транспортом та створити для них хмарний додаток синхронізований по всій компанії.
Зустріч закінчено і мене запрошено на обід з ними. Ми йдемо в сусідній ресторан морепродуктів (мій улюблений!) в середині добре відомого фуд корту.
Meeting-Lunch
Прогулянка видалась приємною, а розмова цікавою: про відмінності між голландською та бельгійською культурою (особливо цікаво для мене, враховуючи моє бельгійське коріння і поточний голландський адрес).
Коли закінчився обід, власник ресторану пропонує свою візитну картку і повідомляє мені, що вони мають партнерські відносини з компанією безпілотних автомобілів і він може замовити один, щоб відвезти мене назад в мій офіс. Я ще не їздив на автомобілі, що їздить без водія (знаю, це … 2018 я вже повинен був це зробити!), так що я з задоволенням приймаю пропозицію!
Lunch-Work
Автомобіль прибуває швидко, зустрічає мене і питає дорогу. Я повністю насолоджуюсь поїздкою, швидко перевіряючи свою поштову скриньку. Робочий день завершується. Я люблю випити зі своїми колегами на щотижневій Веселій Годині по п’ятницях. Настрій святковий, тому що ми закрили кілька важливих угод на цьому тижні і готуємось до нового партнерства про міське водіння і екологічно чисту енергію з важливим клієнтом.

Моя дружина відправила повідомлення про зміни в наших вечірніх планах, і я вирішив повертатись до дому. V-Box посилає мені повідомлення,що мій EV-автомобіль зарядився на 90%. Прекрасний вибір часу! Я віддалено запустив двигун і налаштував чергу викликів, кому я хочу подзвонити під час дороги додому.
Work-Home
Діти також вже повернулись додому і готові йти. Так як ми сім’я з п’яти чоловік, ми вирішили їхати електричним автобусом до місця, де ми будемо вечеряти, дуже зручний і спокійний варіант. Ми перевіряємо, коли автобус прибуде до найближчої станції і направляємось туди. Це чудово, що місто дійшло до використання міських транспортних карток, що дозволяє всім нам насолоджуватися електричним автобусом без додаткової оплати.

Home-Restaurant
Минувши 6 станцій, ми приходимо в ресторан під відкритим небом. Наші друзі вже на місці, і деякі з них підключають свої автомобілі, щоб вони могли зарядити під час обіду. Вечеря триває до пізнього вечора, час летить! Електричні автобуси вже не працюють, тому ми вирішили скористатися одним з багатьох сервісів по спільному використанню автомобілів і попросити електричний Uber SUV. Сьогодні ввечері до дому нас відвезе пан ван Пелт.

Restaurant-Home
Служба бездоганна, як завжди, і ми приїжджаємо додому без будь-яких проблем. Вихідні тільки починаються, а вже заплановано багато заходів з дітьми та друзями.
Коли я лягаю у ліжко, я зрозумію, наскільки вражає еволюція транспортної системи. Зараз ми насолоджуємось стійкою мобільністю в місті повністю:ходьба, їзда на велосипеді, громадський транспорт, використання власного автомобіля та замовлення послуг спільного використання транспортом доступних в будь-який момент часу.

Всі транспортні засоби електричні, без будь-яких викидів CO2, тихі та приємні. Зв’язок без будь-яких наслідків.
Не можу дочекатися, щоб побачити, що ж буде в 2025 році.

November 5, 2015 / by Kristof Vereenooghe,http://blog.ev-box.com/the-future-of-sustainable-transport/