Папа Римський дав аудієнцію Леонардо Ді Капріо

розміщено в: події | 0

Сьогодні у Ватикані Папа Римський Франциск дав аудієнцію актору Леонардо Ді Капріо, під час якої вони обговорили їхню спільну заклопотаність екологічними проблемами.

“Ваша Святосте, спасибі за надання мені цієї особистої аудієнції з вами”, – сказав Ді Капріо італійською, коли прибув до Апостольського палацу і поцілував кільце Папи.

abaphotostwo292506_-_h_2016

Пізніше, перейшовши на англійську, актор подарував понтифіку книгу з картинами голландського художника 15-го століття  Ієроніма Босха та показав йому репродукцію картини “Сад земних насолод” , яка зі слів Леонардо висіла над його ліжечком в дитинстві.

Триптих, що запам’ятався Ді Капріо зображує Адама і Єву в першій панелі, бурхливий пейзаж в центральній панелі, і, нарешті, бачення пекла в третій.

13299373034_9bb94f3eba_b

“У дитинстві я не зовсім розумів, що все це означає, але очима дитини я уявляв у першій частині планету, такою якою вона була нам дана, перенаселеність та ексцеси у другій, а почорніле небо, наче в пеклі  у третій частині нагадує мені про те, що відбувається з планетою зараз. Одним словом я думав, що картина відображує екологічні проблеми”  – сказав Ді Капріо.

2_84

Нагадаємо, що раніше енцекліка Папи Римського Франциска “Laudato si’” («Славен будь») 2015 року, що присвячена проблемам екології та захисту навколишнього середовища була великим досягненням для світу та екологічної спільноти.

Актор Леонардо Ді Капріо вже довгий час займається вирішенням  екологічних  питань і у 1998 році заснував  фонд для підтримки екологічних ініціатив та сталого розвитку суспільства, а також був удостоєний премії Crystal Award за внесок у захист навколишнього середовища на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, оголосивши пожертвування ще $ 15 млн на екологічні проекти і закликаючи бізнес-лідерів боротися з глобальним потеплінням.

За результатами зустрічі актор передав Понтифіку чек на благодійність а Франциск подарував Ді Капріо копію “Laudato si’”.

Під час аудієнції актора супроводжували його батько Джордж Ді Капріо, який має італійське походження  та Мілутін Гетсбі,  фандрейзер фундації.

За матеріалами http://www.hollywoodreporter.com/