Краще шкільне відео на тему енергозбереження

розміщено в: Всі новини, події | 1

о 1 квітня 2016 року триває міжнародний конкурс відео з енергозбереження для школярів  #DOMOREWITHLESS – Роби більше, використовуючи менше! 

Переможці отримають нагороду в 500, 250 та 125 евро (за І -ІІ-ІІІ місце відповідно).

У конкурсі приймають участь відео учнів з Білорусі, Молдови, Грузії, Росії, Казахстану та інших країн.

У цій статті ми зібрали підбірку відео українських школярів і пропонуємо Вам підтримати їх своїми лайками та наблизити  до перемоги!

P.S. Ставити лайки можна переходячи за посиланням в youtube

Гринь Мария и Ефименко Елизавета Школа 134.Днепропетровск

https://youtu.be/fSm9jKsQtRU

“Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)№ 3 “Сонечко”

Ляшенко Дарина, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129

Ірина Попова, м. Запоріжжя гімназія №6

Матвеєв Богдан, Мушкутинецька ЗОШ 1-3 ступенів

https://www.youtube.com/watch?v=k_dccYtlBq0

Білюк Володимир, Шостка, Сумська обл.

https://youtu.be/dWgqiACPC5M

Дячук Оксана ,Пріску Аріна, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №38

Андрій Бойчук, Дунаєвецький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія”

учні 3 – Б класу і вчителі: Пажетнова Тетяна Сергіївна та Рубан Олена Миколаївна.

Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей” м. Жмеринки, Вінницької області.

Соломаха Назар, гімназія №31, вулиця Доценка, 29, Чернігів

Іван Волошин, Школа №24 Тернопіль

Стас Борченко Харківська Гимназiя №1 

https://youtu.be/02_3k08BIG0

Кульбаба Інна, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Жмеринки

Матюшенко Александр Г. Харьков 

Гоц Максим, Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” м. Жмеринка

Чорногуз Юлія, Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” м. Жмеринка

Пилипенко Данііл школа №7 м.Суми 

https://youtu.be/mTBS-0k0-Ds

Рева Антон, “Our Future is In Your Hands”

Рошкован Андрій, Електрик Петро не змінює професію

Старусєва Дар’я.Ладижинський НВК №1

Конопелько Ольга та Софія

Загола Захар Володимир-Волинська гімназія ім. О.Цинкаловського

Міндер Станіслав, НВК “Школа-ліцей”Оріяна”

Красовский Александр и Красовский Денис  гимназия №59 им.Бойченка, Киев

https://youtu.be/d8VvLEQFVRs

Геворкян Артур (8-А клас), Геворкян Едгар (5-Б клас), Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело”

Перерва Денис Зотікова Олександра Кузьменко Карина НВК “Дивосвіт” м.Жовті Води Дніпропетровська обл. Україна

https://youtu.be/wr1BUpVT3KY

Влад Шаповал, Анастасія Загорулько, Юля Лебідєва, КУ Сумська ЗОШ #27

Плецан Сніжана,  Колиндянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Темирова Олександра, Темирова Аліна, Петрова Ірина  Запорізький колегіум № 98

Софія Лисенко, Жмуцький Ярослав Запорізький колегіум №98

https://youtu.be/pXZVTfWJFCQ

Касянчук Надія, Тернопіль

https://youtu.be/cpMKjZt_SxA

Халамандра Яна  Кам’янець-Подільськ

https://youtu.be/_tIKykj7B_c

Голяш Дмитро НВК “Школа-ліцей”Оріяна”, м.Львів

Андрій Юрців, м. Надвірна

Зюбрик Діана, Грущак Марта  ЛНВК ім.В.Стуса (Львів)

Михайло Янковчук 9 років  м. Козятин

Юлія Заліська Кіровоградський облкомплекс

Лук’янець Аліса,  вік 15 роківШкола №3 ВМР м.Вінниця,

Лупуляк Ілля  Глибоцький Ліцей

Коростенська міська гімназія №7

Задерей Ліза, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 ВМР”, м. Вінниця

 Світлана Понорчук,  Анастасія Матковська керівник та автор ідеї Качковська Наталія, м.Хмельницький

Карнаушенкова Марія, Дикальчук Артем, Грачова Дарія, Лудан Катерина Загальноосвітня школа №15 м.Вінниця

https://youtu.be/-8CyWofs1og

Нагорнюк Ніна  Житомирська область, місто Коростень

Матковська Анастасія Кам’янець-Подільський Центр дитячої та юнацької творчості

Антонюк Віталій м.Вінниця школа-гімназія №2

Александр Калинников м. Вінниця

 Балян Каріна 14 років, Хмельницький НВК №4

(Магдич Назарій, 15 років; Олійник Вячеслав, 14 років; Гончарук Людмила, 14 років) «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради»

Семенишен Максим, Кам’янець-Подільський НВК№3

Апанасенко Світлана Юріївна ЗОШ № 24 м.Мелітополя

Брайченко Софія та Злата КЗОСЗШ 135(1-Б клас)

Гніденко О.О., самоврядна організація “Сузір’я”, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Ситник Роман, Бойко Олександр, Симашкевич Катерина, Іванова Катерина, ЗШ №20 ВМР, м. Вінниця

 Жук Світлана16 років м. Вінниця

Мороз Євген, 4-А клас, заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради”

  Анастасия Заворотняя Школа №3 улица Октябрьская 129/А город Ирпень Киевская область

 Вінницький  міський палац дітей та юнацтва  імені лялі Ратушної, м. Вінниця

 Дякуємо за увагу! 🙂