Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!

розміщено в: Всі новини | 0

анонс

2-3 листопада в Києві вже вдруге збере освітян, представників громадськості, молодь та усіх зацікавлених навколо теми екологічної освіти Форум «Кліматична освіта».

Форум “Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!” –  це майданчик для зустрічі вчителів, представників громадських організацій та молоді і одна з небагатьох подій в Україні, яка дозволяє поділитись досвідом, почути про кращі приклади реалізації кліматичних освітніх проектів, пройти тренінги та воркшопи і отримати нові навички та знання.

Молодь вирішує – що це означає?  Цьогорічний Форум буде присвячений посиленню ролі молоді у формуванні суспільства сталого розвитку. Дуже часто рішення щодо того, яким має бути майбутнє приймаються без участі молоді, а проекти та ініціативи реалізуються за участі молоді, але не за її ініціативи. Разом з тим, сучасна молодь найбільш вразлива до наслідків зміни клімату в майбутньому, а отже, важливо залучати її до активних  дій та долучати до процесу прийняття рішень.

Чи можуть школярі формувати контент та бути ініціаторами освітніх проектів і які є кращі практики світу з цього приводу, як організувати проект у партнерстві учень-вчитель – про все це на Форумі “Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!”

Родзинками цьогорічного заходу стануть панельна дискусія за участі молоді на тему залученості молоді  до реалізації шкільних екопроектів а також тренінг від експертки з Німеччини з енергоаудиту в школі.

На другий день Форуму, 3 листопада, пройде тренінг «Міністерство кліматичної магії»  під час якого учасники отримають готові матеріали для проведення триденних тренінгів на тему зміни клімату, молодіжного лідерства та проектного менеджменту в школах.

Якщо Ви активні, креативні, переймаєтеся екологічними проблемами та прагнете змін – ця можливість для Вас!

Для участі у форумі необхідно заповнити заявку за посиланням до 15 жовтня. Кількість місць на Форумі є обмеженою, тому ми повідомимо Вам про результати конкурсного відбору до 20 жовтня.

Форум відбуватиметься у конференц-залі Українського інституту майбутнього за адресою вул. О.Гончара 65

Початок форуму 2 листопада о 9:30, початок реєстрації о 9:00

Програма за посиланням

Організатор Форуму: Громадська організація «Світ Освіт».

За підтримки: Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Центру екологічних ініціатив “Екодія”

логотіпи